mikrojel

Mikrojel Saç Kaynak

Eşsiz, son teknoloji ve etkili Mikro saç kaynak metodu “Kadıköy Saç Kaynak Merkezi” katkılarıyla artık Türkiye’de.

Bu yeni metod ile artık sadece kadınlar değil erkekler dahil saç kaynak yaptırabilecekler ve bu özellik sadece mikro jel saç kaynak yöntemiyle mümkün.
Yeni saç kaynak teknolojisi ile artık saçlar tek tek bile kaynak yapılabilmektedirler. Bu,
“Mikro Jel” saç kaynak tekniğinin en büyük yeniliği.
Mikro kapsüller öylesine küçüktürler ki görünmez, gözle fark edilemeyecek şekildedir. Yakın mesafeden dahi bakıldığında bile saçlarınızdaki mikro kapsülleri kimse göremez. Gün içinde ve uyurken maksimum rahatlık ve konfor sağlamaktadır.
Bu teknoloji dünyada tek. Çünkü kahkül, yan kısımlarda saç eklenebilen tek teknoloji. “Mikro Jel Saç Kaynak” işlemi için, kendi saçlarınızın uzunluğunun 5 cm’den fazla olması yeterlidir. Bu işlemle birlikte 100gr saç ile 700 tane mikro kapsül oluşturulur.
Avrupa ülkelerinde daha önce kullanılan saç kaynak teknikleri, saçlara zarar vermesi, saçların birbirine dolanması, metallerin uyurken saç derisine batıp rahatsız ve tahriş etmesi, büyük, görünür olması ve kullanım zorlukları gibi dezavantajlara sahip olması, bayanlara sıkıntı yaratmaktaydı.
Fakat gelişmiş Micro Jel saç kaynak tekniği tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Micro kapsüller kesinlikle saçlarınıza zarar vermezler. Çok küçük oldukları için saç derinize batıp rahatsız etmez ve dışarıdan bakıldıklarında hiçbir şekilde görünmezler.
Mikro kapsüllerin boyutu 2mm x 1mm, silindirik şekildedir. Kaynak işlemi sırasında bu kapsüller şaç rengini kazanıp, yumuşak ve şeffaf olmaktadırlar.
Mikro kapsüller 100 % modernize edilmiş, sıcağa dayanıklı, sağlam ve şeffaf jeldir. Kapsüller yüksek sıcaklarda da sağlamlığını korur, ısı ile gevşemezler.
Dilediğiniz gibi denizde, havuzda yüzebilir, saunaya veya solaryuma gidebilirsiniz. Diğer saç kaynak teknolojilerinde saç sağlamlığı bu kadar yeterli seviyede değildir.
Üstelik bütün bunlar kısa bir sürede yapılabilmekte!
Kadıköy Saç Kaynak Merkezimizde siz değerli müşterimizi saç kaynak çeşitlerimizle en iyi hizmeti verebilmek için, en uygun fiyatlarla sizler değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.